Inżynier Produktu - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Zarządzanie wiedzą o produkcie firmy Tapflo,
  • Aktywna promocja produktów Tapflo w ramach Grupy Tapflo,
  • Doradztwo techniczne i aplikacyjne na potrzeby Grupy Tapflo,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z partnerami z całego świata,
  • Wsparcie sprzedaży na wybranych rynkach zagranicznych.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i komercyjną produktu własnego.

Wymagania:

  • Biegłej znajomości języka angielskiego – w tym język techniczny,
  • Wykształcenia wyższego technicznego.
  • Znajomości obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych,
  • Dużej samodzielności oraz umiejętności pracy w małym zespole.
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • Otwartości na podróże (delegacje służbowe),
  • Prawa jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień eksploatacji urządzeń mechanicznych,
  • Znajomość podstaw zagadnień techniki pompowej,
  • Znajomość innego języka obcego,
  • Ogólna wiedza w zakresie procesów technologicznych stosowanych do produkcji w różnych gałęziach przemysłu,
  • Znajomość zagadnień z zakresu pneumatyki.
  • Predyspozycje handlowe
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość oprogramowania SolidWorks oraz SolidWorks Composer

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii w zakresie obróbki metali i tworzyw sztucznych,
  • Pracę w międzynarodowej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Mile widziane aplikacje absolwentów wyższych uczelni technicznych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe