Młodszy Konstruktor - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Projektowanie w obszarze pomp, tłumików pulsacji oraz filtrów,
  • Prowadzenie prac badawczo - rozwojowych nad nowymi produktami / rozwiązaniami konstrukcyjnymi,
  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • Testowanie prototypowych konstrukcji ,
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn),
  • Doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość zasad konstruowania,
  • Bardzo mile widziana wiedza z dziedziny automatyki / mechatroniki,
  • Umiejętność obsługi programów do projektowania typu CAD (preferowana znajomość Solid Edge),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom średniozaawansowany,
  • Samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • Kreatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii w zakresie obróbki metali i tworzyw sztucznych,
  • Pracę w międzynarodowej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe