Specjalista ds. Produktu - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Zarządzanie wiedzą o produktach w firmie Tapflo,
  • Aktywna promocja produktów Tapflo,
  • Doradztwo techniczne i aplikacyjne,
  • Przygotowanie dokumentacji techniczno-ruchowej do dystrybuowanych urządzeń,
  • Tworzenie nowych i aktualizowanie istniejących narzędzi promocji produktu,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych,
  • Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z partnerami z całego świata.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego – w tym język techniczny,
  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek budowa maszyn,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w małym zespole,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień eksploatacji urządzeń mechanicznych,
  • Znajomość podstaw zagadnień techniki pompowej,
  • Ogólna wiedza w zakresie procesów technologicznych stosowanych do produkcji w różnych gałęziach przemysłu,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia w kraju i zagranicą,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
  • Ścieżkę kariery dostosowaną do preferencji pracownika

Mile widziane aplikacje absolwentów wyższych uczelni technicznych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe