Specjalista ds. IT - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • wsparcie techniczne dla wykorzystywanych w firmie. serwerów, stacji roboczych (komputery stacjonarne, notebooki), telefonów komórkowych, tabletów, peryferiów komputerowych, urządzeń sieciowych, oprogramowania,
  • analiza i rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez polskich i zagranicznych użytkowników sprzętu i oprogramowania komputerowego należącego do firmy Tapflo,
  • administracja systemami informatycznymi (ERP, CRM, kontroler domeny, Microsoft Office365),
  • prowadzenie dokumentacji na potrzeby działu IT związanej z oprogramowaniem, sprzętem i rejestrowanymi problemami,
  • utrzymywanie, przygotowywanie (instalacja) oraz rozbudowa bazy sprzętowej, oprogramowania i systemów informatycznych i pokrewnych (alarmowy, kontroli czasu pracy, przeciwpożarowy, konferencyjny).

Wymagania:

  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych (Linux, Windows, Windows Server), sprzętu komputerowego (komputery stacjonarne, notebooki, serwery), sprzętu sieciowego (UTM, switche, routery, FW) i umiejętność jego konfiguracji,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym,
  • umiejętność obsługi/konfiguracji telefonów komórkowych (Android, iOS),
  • praktyczna znajomość oprogramowania biurowego Microsoft Office (Outlook, Word, Excel, Powerpoint),
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • znajomość trendów obecnych na rynku informatycznym,
  • umiejętność organizacji czasu i stanowiska pracy.

Mile widziane:

  • doświadczenie w administrowaniu systemami informatycznymi (Linux, Windows Server, kontroler domeny, Microsoft Office365),
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP oraz CRM,
  • znajomość języków programowania/strukturalnych (php, sql).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe