Tokarz - operator maszyn CNC - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Samodzielna realizacja zadań produkcyjnych,
  • Utrzymanie stanowiska pracy w należytym stanie,
  • Współpraca w zakresie doboru narzędzi i przygotowania technologii,
  • Współudział w utrzymaniu należytego stanu hali produkcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Doświadczenie w pracy na maszynach CNC,
  • Umiejętność samodzielnej obsługi maszyn CNC,
  • Mile widziana umiejętność programowania, doboru narzędzi itp.,
  • Otwartość na nowe wyzwania, obowiązkowość,
  • Umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe