Inżynier ds. Techniczno-handlowych - Tapflo

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • tworzenie ofert techniczno-handlowych.
  • obsługa programów doboru pomp oraz wycena wyspecyfikowanych urządzeń.
  • przyjmowanie zamówień od klientów oraz nadzór nad ich realizacją.
  • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów przy wykorzystaniu programów klasy ERP i CRM.
  • obsługa inżynierska (techniczna) w ramach oferty firmy.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne (również może to być osoba na ostatnim roku studiów technicznych).
  • umiejętności komunikacyjne oraz predyspozycja do pracy w dziale handlowym.
  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji z dostawcami.
  • bardzo dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych.
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • prawa jazdy kat B,

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • praca stacjonarna na pełen etat
  • szkolenia z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży,
  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie,

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe