Młodszy Planista Produkcji - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych
  • Kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • Obsługa systemu ERP
  • Dystrybucja zleceń produkcyjnych
  • Kontrola dokumentacji technicznej załączanej do zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość działania systemu ERP
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość procesów planistycznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość i obsługa MS Office
  • Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w programie sportowym „FitProfit”
  • pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe