Tapflo
BROSZURY

Młodszy Inżynier Produktu

miejsce pracy: Tczew

Tapflo, będąc niezależną firmą rodzinną jest jednocześnie największym europejskim producentem i globalnym dostawcą techniki pompowej dla różnych gałęzi przemysłu.

Firma powstała w Kungälv w Szwecji w 1980r  i od momentu powstania skupia się na projektowaniu i produkcji pomp membranowych zasilanych sprężonym powietrzem oraz szerokiej gamy pomp odśrodkowych i urządzeń przemysłowych.

Lata dynamicznego rozwoju doprowadziły do powstania Grupy Tapflo o zasięgu globalnym. Grupa Tapflo jest reprezentowana poprzez własne oddziały w 30 państwach oraz przez niezależnych dystrybutorów w kolejnych 45 państwach.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz ciągłym powiększaniem gamy produktów, poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera Produktu, którego zadaniem będzie techniczne wsparcie klientów Tapflo na całym świecie.

Zadania:

  • Zarządzanie wiedzą o produkcie firmy Tapflo,
  • Aktywna promocja produktów Tapflo w ramach Grupy,
  • Stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z partnerami z całego świata,
  • Doradztwo techniczne i aplikacyjne na potrzeby Grupy Tapflo,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i komercyjną produktu własnego.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego – w tym język techniczny,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych,
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w małym zespole,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień eksploatacji urządzeń mechanicznych,
  • Znajomość podstaw zagadnień techniki pompowej,
  • Znajomość aplikacji CAD (Solid Works, Composer)
  • Znajomość innego języka obcego,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji

W zamian oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia w kraju i zagranicą, targi
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • Ścieżkę kariery dostosowaną do preferencji pracownika

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).