Asystent ds. techniczno-handlowych - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Tworzenie ofert techniczno-handlowych.
  • Obsługa programów doboru pomp oraz wycena wyspecyfikowanych urządzeń.
  • Przyjmowanie zamówień od klientów oraz nadzór nad ich realizacją.
  • Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów przy wykorzystaniu programów klasy ERP i CRM.
  • Obsługa inżynierska (techniczna) w ramach oferty firmy.

Wymagania:

  • Wyższego wykształcenia technicznego (również może to być osoba ostatniego roku studiów technicznych).
  • Umiejętności komunikacyjnych oraz predyspozycji do pracy w dziale handlowym.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacji z dostawcami.
  • Bardzo dobrej obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawa jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Forma zatrudnienia umowa o pracę.
  • Praca stacjonarna na pełen etat.
  • Szkolenia z zakresu oferowanych produktów oraz technik sprzedaży.
  • Pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe