Aktualności - Tapflo

Już w czerwcu będziemy brali udział w konferencji Remonty i Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Chemicznym! Serdecznie zapraszamy na naszą prezentację pod tytułem „Co ma wpływ na żywotność pompy podczas eksploatacji – propozycje Tapflo”, którą poprowadzi Grzegorz Graczyk - Kierownik Działu Sprzedaży Tapflo Sp. z o.o.

W dniach 12 i 13 marca 2019, Tapflo brało udział w XI Konferencji Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym zorganizowanej przez BMP w Wiśle. Konferencja skierowana była do firm produkcyjnych z branży spożywczej, a poruszane problemy dotyczyły utrzymania ciągłości produkcji w zakładach. Szczegółowo były omawiane zagadnienia jak uniknąć awarii, oraz jakie rozwiązania można zastosować aby podnieść bezpieczeństwo. Była również mowa o oszczędzaniu i planowaniu postojów remontowych jak również o modernizacjach.

W dniach 12-15.02.2019 nasza firma wzięła udział kolejny raz w największym sympozjum dedykowanym branży mleczarskiej. Jednym z punktów sympozjum była prezentacja firmy Tapflo podczas, której zaprezentowaliśmy unikalne rozwiązania dla przemysłu mleczarskiego – dynamiczne mieszacze IN-LINE od PCM.

W dniach 23-24.01.2019.25 odbędzie się sympozjum Naukowo-Techniczne Chemia 2019 w Domu Technika ul. Kazimierza Wielkiego 41 w Płocku. Tapflo poprzez uczestnictwo aktywnie włącza się promowanie dedykowanych rozwiązań dla sektora chemicznego i petrochemicznego. Z tej okazji Zapraszamy naszych klientów na wykład POMPY CZY SKIDY - REKOMENDACJE TAPFLO w dniu 24.01 na godz. 10.15.

Tapflo weźmie udział w kolejnej edycji konferencji skierowanej dla sektora mleczarskiego. Zapraszamy naszych klientów do odwiedzenia naszego stoiska oraz na wykład "MIESZANIE W PRZEPŁYWIE - UNIKALNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU MLECZARSKIEGO". Szczegóły podamy wkrótce.

W dniach 31.01-01.02 firma Tapflo brała udział w sympozjum Chemia 2018. Tematyka poruszana podczas sympozjum obejmowała szeroki zakres zagadnień; począwszy od optymalizacji procesów produkcyjnych (w tym automatyzacji i internetu rzeczy), poprzez ochronę środowiska, a skończywszy na kierunkach rozwoju sektora chemicznego w Polsce.

Nasza firma wzięła udział w X Konferencji Naukowo-Technicznej Utrzymanie Ruchu w Przemyśle Spożywczym, która odbyła się w dniach 21-22 marca 2018 roku w Gdyni. W wydarzeniu wzięło udział 190 uczestników, którzy odwiedzili aż 40 stoisk wystawców, w tym stoisko Tapflo.

W dniach 28-29.09 nasza firma wzięła udział w XVI Konferencji Naukowo Technicznej Bezpieczeństwo Instalacji Przemysłowych.

Zapytanie ofertowe