Inżynier - Projektant Instalacji Rurociągowych - Tapflo

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

  • Projektowanie przemysłowych instalacji rurociągowych w formie SKIDu lub zabudowy kontenerowej, w tym:
    • modelowanie 3D instalacji rurociągowych,
    • modelowanie 3D konstrukcji wsporczych i podpór rurociągów,
    • tworzenie dokumentacji 2D wykonawczej,
    • dobór oprzyrządowania wchodzącego w skład instalacji,
    • tworzenie i rozwijanie schematów P&ID instalacji,
    • wykonywanie obliczeń hydraulicznych i wytrzymałościowych rurociągów;
  • Dokonywanie odbiorów technicznym dostarczanych części;
  • Kalkulowanie kosztów wytworzenia układów;
  • Współpracowanie z działem montażowym w celu doskonalenia wytwarzanych urządzeń.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Oceanotechnika lub pokrewne;
  • Doświadczenie na stanowisku konstruktora lub projektanta instalacji technologicznych;
  • Biegła znajomość zasad rysunku technicznego;
  • Umiejętność obsługi programów do projektowania typu CAD (preferowana znajomość: AutoCAD i Solid Edge);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w tym język techniczny;
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość zagadnień z zakresu techniki pompowej;
  • Umiejętność wykonywania obliczeń hydraulicznych i wytrzymałościowych;
  • Znajomość wymagań Dyrektyw Nowego Podejścia (MD, ATEX, PED).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • 6-godzinny dzień pracy w każdy piątek;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, poprzez udział w pełnym cyklu życia projektów (od fazy koncepcji po realizację);
  • Dostęp do szkoleń technicznych, możliwość udziału w targach branżowych;
  • Uczestnictwo w programie FitProfit;
  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

z dopiskiem „Inżynier – Projektant Instalacji Rurociągowych” do dnia 31 VII 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Zapytanie ofertowe